JABLOTRON 100 (JA-100) • Innowacyjny system alarmowy

Badamy możliwości najnowszego alarmu firmy Jablotron Alarms

 

Firma Jablotron i jej systemy alarmowe [film]

Jablotron Alarms - eksport towarów do ponad 85 krajówFirma Jablotron Alarms coraz więcej uwagi poświęca promocji swojego wizerunku i marki na świecie. Nie da się ukryć, że również w Polsce za sprawą całej sieci dystrybucyjnej i polskich przedstawicieli tej firmy, konsumenci coraz częściej wybierają systemy alarmowe Jablotron.

 

Jablotron to marka światowa, która za sprawą firmy DPK System zagościła na polskim rynku w 1996 roku, można powiedzieć jako prekursor innowacyjnych jak na tamte czasy bezprzewodowych systemów alarmowych (seria Komfort, Profi i Maestro).

Od tamtej pory portfolio Jablotronu znacznie się powiększyło o kolejne systemy alarmowe tj. OASiS i najnowszy JA-100, które nie tylko posiadają łączność bezprzewodową ale również przewodową tworząc hybrydowe systemy alarmowe oraz alarmy samochodowe, urządzenia do monitorowania oddechu dziecka (BM-02 Niania) a także system wezwania pomocy dla osób starszych (Granny).

Palmę pierwszeństwa trzeba oddać firmie Jablotron również za kolejny krok w ewolucji alarmów domowych. Jako jedna z pierwszych wprowadziła do swoich produktów znane i sprawdzone technologie z systemów przeciwpożarowych takie jak cyfrowa magistrala BUS oraz architektura “drzewa”.

Zapraszam do zapoznania się z multimedialną prezentacją systemu alarmowego Jablotron 100 (polska wersja językowa).

Zapraszam również do obejrzenia prezentacji samej firmy Jablotron. Obecnie dostępne są wersje językowe: czeska oraz angielska (poniżej).

 

Kategoria: Wydarzenia