JABLOTRON 100 (JA-100) • Innowacyjny system alarmowy

Badamy możliwości najnowszego alarmu firmy Jablotron Alarms

 

To już pewne – JA-100 na SECUREX 2012!

System alarmowy JA-100 na targach Securex 2012 w PoznaniuDługo oczekiwana premiera w Polsce najnowszego systemu JABLOTRON wreszcie potwierdzona.

Wszystkich, którzy czekali na nowy system Jablotronu JA-100 chciałbym poinformować, że jest wreszcie oficjalna data polskiej premiery tego systemu. Już w tym miesiącu zobaczyć go będzie można na corocznych targach zabezpieczeń Securex 2012 w Poznaniu.

Jablotron będzie gościł na Targach Securex od 23 do 26 kwietnia 2012 w pawilonie 7A na stanowisku nr. 2. Ważną rzeczą dla firm z branży zabezpieczeń jest również informacja, że wraz z producentem, na targach pojawi się na pewno jeden z jego wieloletnich przedstawicieli – importerów na Polskę firma DPK System z Wieliczki.

Oficjalna data rozpoczęcia sprzedaży systemu JA-100 nie jest jeszcze znana. Być może poznamy ją już na targach. Jedyna potwierdzona przez nas informacja to częściowe wprowadzanie na rynek JA-100 jako rozwiązanie przewodowe a następnie stopniowe wprowadzanie rozwiązań bezprzewodowych.

Być może Jablotron chce uniknąć w ten sposób powtórki z rodziny OASiS, który de facto jest systemem hybrydowym (przewodowo-bezprzewodowym) a niestety mylnie kojarzony jest jedynie z „bezprzewodówką”.  Zapewne producent chce przyzwyczaić użytkowników oraz w pierwszej kolejności firmy instalatorskie do obu rozwiązań zastosowanych w systemie alarmowym JA-100.

Kategoria: Wydarzenia