JABLOTRON 100 (JA-100) • Innowacyjny system alarmowy

Badamy możliwości najnowszego alarmu firmy Jablotron Alarms

 

Unikalny system alarmowy – IFSEC 2011 Birmingham

Nowa klawiatura systemu JA-100W trakcie targów IFSEC 2011 w Birmingham (Wielka Brytania)  Jablotron po raz pierwszy zaprezentował nowy, unikalny i uniwersalny system alarmowy. Dzięki swojej konstrukcji doskonale nadaje się zarówno do małych obiektów jak również może on być wykorzystywany przy bardzo rozbudowanych instalacjach. System ten elastycznie dopasowuje się do potrzeb każdego klienta.Jablotron Alarms stara się zawsze być na bieżąco technologicznie jak również stara się dopasować stylistykę do potrzeb klientów i nowoczesnych wnętrz.

Pierwszym impulsem dla opracowania tego nowego w branży zabezpieczeń systemu były słowa wypowiedziane przez właściciela firmy Jablotron:
„ Musimy bardzo dokładnie i uważnie wsłuchać się, w to, czego oczekuje od nas rynek. Potrzebujemy bardzo elastycznego systemu alarmowego. Takiego, który będzie mógł być stosowany dla rozległych instalacji oraz dla zabezpieczenia mniejszych obiektów, jak domy i mieszkania. Przy tym wszystkim rozwiązanie to ma być przyjazne i łatwe w instalacji, użytkowaniu i obsłudze…”.

Wszystkie te żądania i założenia zostały spełnione i tak powstał rewolucyjny system, sygnowany skrótem EFS (Easy-Smart-Flexible czyli Prosty-Inteligentny-Elastyczny).

Prawdopodobnie nowy system alarmowy JA-100 będzie dostępne w sprzedaży z początkiem 2012 roku.

Czekamy więc z niecierpliwością na dalsze informacje ..

Kategoria: Wydarzenia